نگارش پروپوزال

در ابتدای پژوهش دوره کارشناسی ارشد و دکتری، باید پروپوزال که در برگیرنده زمینه و روش مورد نظر می باشد، مورد تایید استاد و دانشگاه قرار گیرد.

ادامه مطلب
پایان نامه کارشناسی ارشد

نتایج حاصل از تحقیقات و پژوهش ها در دوره کارشناسی ارشد باید در قالب پایان نامه مورد تایید دانشگاه نگارش شود.

ادامه مطلب
رساله دکتری

از مهم ترین بخش ها در دوره دکتری انجام رساله می باشد. در این خصوص نگارش صحیح رساله دکتری با معیارهای مورد نظر دانشگاه از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه مطلب
670x561

همکاری مشاوره و آموزش پایان نامه

  •        تماس با بهترین موسسه مشاوره پایان نامه و رساله دکتری
  •        مشاوره رایگان از متخصصین در خصوص روند کار
  •        برآورد زمان و هزینه کار پژوهشی
  •        تنظیم قراداد با توجه به زمان بندی و سطح کیفی

تماس با ما

چرا باید ما را برای پروژه های خود انتخاب کنید

موسسه کافه نخبه معتبرترین و بهترین موسسه مشاوره پروژه های مختلف صنعتی و دانشگاهی با بیش از 10 سال تجربه در عرصه مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی، کارشناسی ارشد و رساله دکتری، متشکل از تیمی متخصص و اساتیدی با تجربه در رشته ها و زمینه های تحقیقاتی مختلف می باشد.

این تیم با دارا بودن متخصصین در حوزه های مختلف، توانایی همکاری جهت پیشبرد پروژه ها در سطوح مختلف می باشد. موسسه کافه نخبه توانایی همکاری و مشاوره پایان نامه با کمترین قیمت متناسب با کیفیت درخواستی را دارد.

some-alt
772x595

مشاوره های رایگان کافه نخبه

مشاوره و آموزش پروپوزال کارشناسی ارشد – آموزش پایان نامه – مشاوره و آموزش پروپوزال دکتری – آموزش رساله دکتری- چاپ مقاله – چاپ کتاب – تحلیل آماری- شبیه سازی مقاله –
نرم افزارهای شبیه سازی

نیاز به مشاوره دارید?

کافه نخبه آماده همکاری و مشاوره پروژه های تمامی مقاطع ( کارشناسی – ارشد – دکتری ) و شبیه سازی و تحلیل های آماری مربوطه می باشد.

کافه نخبه

در ارتباط باشید